Mercedes me

Mercedes connect me

Najlepším spojením nie je vždy cesta

Mercedes connect me otvára dvere do inteligentne zosieťovaného sveta, v ktorom vás vaše vozidlo podporuje a spríjemňuje každú jazdu.

Predstavte si, že by sa vaše vozidlo v určitých situáciách samo spojilo s naším oddelením popredajných služieb a odoslalo mu všetky relevantné údaje. Mercedes-Benz Service by vykonal všetky potrebné kroky, aby vás odbremenil a poskytol by vám konkrétnu podporu, pričom vy by ste pre to nemuseli urobiť nič.

Nebolo by to praktické, ak by ste mohli vyvolať dôležité informácie o vozidle alebo ovládať určité funkcie vášho vozidla na diaľku pomocou smartfónu, tabletu alebo počítača – a to všetko pohodlne z kresla alebo na ceste k vozidlu?

Znie to ako utópia? Nie je to utópia! To všetko a oveľa viac je možné – so službami Mercedes connect me. „Tajomstvo“ sa skrýva v komunikačnom module, ktorý je vo vozidle zabudovaný priamo z výrobného závodu a dokáže komunikovať prostredníctvom vozidla vďaka vlastnej karte SIM. Vodič sám určí, ktoré služby sa majú aktivovať alebo deaktivovať – úplne pohodlne prostredníctvom portálu Mercedes me.

 

Mercedes assist me

Len to najlepšie alebo nič. Aj čo sa týka servisu.


Ten, kto jazdí na vozidle značky Mercedes-Benz, môže očakávať aj najlepší servis. Naším prianím je, aby ste si užívali každý deň s vašou hviezdou – nech sa stane, čo sa má stať – počas celej životnosti vozidla. Mercedes assist me – to je vynikajúca kvalita, spoľahlivosť a inovatívne služby týkajúce sa vášho vozidla značky Mercedes-Benz. To všetko pre vašu spokojnosť a optimálne zachovanie hodnoty vášho vozidla.

 

Mercedes finance me

Také individuálne ako vaše priania.


Každý má svoje priania – aj čo sa týka automobilu. Niekto sníva o konkrétnom vozidle, ktoré by ho malo sprevádzať čo najdlhšie. Iný sa nechce viazať a radšej by cestoval vždy v najnovšom modeli.

So službami Mercedes finance me sa váš sen o hviezde stane skutočnosťou. Vďaka flexibilnejším a atraktívnejším podmienkam si môžete zadovážiť vozidlo, ktoré si želáte, presne podľa vášho osobného finančného plánu.

Naše riešenia poistenia vám ponúkajú spoľahlivú ochranu pre váš rozpočet a vaše vozidlo – presne podľa vašich potrieb.


Mercedes inspire me

Nové nápady pre nové myslenie.Ísť svojou cestou nemusí znamenať cestovať sám. Každý deň na celom svete vznikajú inšpiratívne koncepcie a zaujímavé pilotné projekty. Okrem toho aj množstvo úžasných nápadov, ktoré rozširujú náš horizont a otvárajú nové možnosti. Mercedes inspire me je pohľadom do zákulisia inovatívnych projektov a predstavuje pokrokové koncepcie dneška a zajtrajška.


Mercedes move me

Objavte svet mobility.Jazdiť autom je skvelé. Ale naozaj potrebujeme vlastné vozidlo? Práve v mestách si množstvo ľudí kladie túto otázku. Parkovacích miest je málo a bez auta možno často napredovať rýchlejšie – verejnou miestnou prepravou, taxíkom, na bicykli, pešo… Dokonca aj keď vyrazíte mimo mesta či na dlhšiu cestu, v spoločnosti iných ľudí sa často dostanete do cieľa lacnejšie a ekologickejšie.

A čo ak predsa len potrebujeme auto? Prečo by sme sa o auto nemohli podeliť s inými? Alebo si ho prenajmime! Existuje veľa možností jednoduchšej, rýchlejšej a ekologickejšej mobility v meste. Dôležité je poznať spôsob! Inteligentné riešenia mobility služieb Mercedes move me vás posunú ďalej – bez ohľadu na to, či máte vlastné vozidlo.