Nová Kia Sorento

Prepracovaná do najmenšieho detailu

DIZAJN

Množstvo športových vylepšení novej Kia Sorento opäť posúva latku v segmente SUV na vyššiu úroveň. Evolučné vylepšenie dizajnu ešte viac zdôrazňuje eleganciu modelu Kia Sorento a dodáva mu odvážnejšie vystupovanie na cestách.

Textílie a koža jemná na dotyk, vysokolesklé materiály, chrómové prvky.

Duálny panel panoramatického strešného okna, ktoré sa rozprestiera od predných až po zadné sedadlá, otvára novú dimenziu priestoru a poskytuje priame slnečné svetlo.

Inšpirovaný víziou luxusu, s modernou a širokou kabínou s plynulými kontúrami a Wrap Around palubnou doskou, ktorá zaručene zapôsobí.

Nová predná maska s výraznými LED svetlami, ktoré zvyšujú viditeľnosť a zdôrazňujú dizajn auta. Zadné svetlá v sebe spájajú bezpečnosť a štýl.

TECHNOLÓGIA

Nová Kia Sorento ponúka dostatok inovácii a množstvo inteligentných funkcií, ktorých cieľom je zlepšiť zážitok z jazdy ako pre vodiča, tak aj pre cestujúcich.

Užite si možnosť pohľadu zo všetkých strán. Vďaka 4 kamerám poskytujúcim pohľad zo všetkých strán bude parkovanie naozaj jednoduché.

Aktívny systém vybočenia z pruhu vás upozorní, ak vybočíte z pruhu bez použitia smeroviek. Tento systém vás udrží v dráhe v prípade momentálnej straty koncentrácie. Tento automatický systém zaparkuje aj vyparkuje auto paralelne aj pozdĺžne.

Senzory radaru sledujú mŕtvy uhol Kia Sorento, kam vodič v spätných zrkadlách nedovidí. Systém následne upozorní, ak sa v mŕtvom uhle nachádza ďalšie vozidlo. Tento systém minimalizuje riziko kolízie.

Smart systém kontroly riadenia. Táto inteligentná technológia aktívnej bezpečnosti sa správa ako tempomat. Systém detekuje vozidlo vpredu a ak sa vzdialenosť príliš zmenší, vozidlo automaticky spomalí, aby udržalo bezpečnú vzdialenosť. Tento systém chráni pred možnými kolíziami.

Audio video navigácia. Vyberte si zo systému AVN s pokročilou technológiou dotykových 7" alebo 8" LCD obrazoviek, ktoré vedia rozpoznať hlas a sú prepojené s prémiovým Sound Systémom.

KOMFORT

Rôzne konštrukčné vylepšenia majú za následok zväčšenie vonkajších rozmerov a dlhší rázvor náprav. Vďaka zväčšeniu majú všetci viac priestoru pre nohy.

Sedenie je možné prispôsobiť na všetky typy prepravovaných osôb či vecí. Sedadlá v druhom rade sú rozdelené v pomere 40/20/40. Je možné nimi pohybovať dopredu a dozadu, čo umožní ľahké nastavenie sedadiel pre pohodlie cestujúcich a zároveň prepravu batožiny.

Na sedadlá boli použité kvalitné a komfortné materiály. S možnosťou ôsmych smerov nastavenia prednej časti plus 4-polohou možnosťou nastavenia bedrovej časti sedadla vodiča je jazda v aute pohodlnejšia ako nikdy predtým.

V chladných dňoch určite oceníte možnosť vyhrievania sedadiel v troch rôznych úrovniach. Počas horúcich dní môžu vodič aj so spolujazdcom využiť odvetrávania sedadiel. Bez ohľadu na vonkajšie podmienky je komfort vo vozidle vždy zaručený.

7-ROČNÁ ZÁRUKA

Predstavte si, že by ste mali na 7 rokov o starosť menej. Kia vám vie ako jedniná na trhu ponúknuť 7-ročnú záruku od nárazníka k nárazníku.
Ako je to možné? Nová Kia Sorento je postavená na mnohých a dlhodobých testoch, ktoré toto vozidlo overili po každej stránke a preto je v súlade s najvyššími štandardmi spoľahlivosti a životnosti. Takže je možné, že niektoré časti, na ktoré sa záruka vzťahuje, nebude potrebné nikdy opravovať. Záruka je prenosná aj na ďalšieho majiteľa, čo maximalizuje predajnú hodnotu vozidla. 

7-ročná/ 150 000 km záruka na nové vozidlá platí vo všetkých členských štátoch EU vrátane Nórska, Švajčiarska, Islandu a Gibraltáru a vzťahujú sa na ňu lokálne pravidlá.