Nová Kia Optima

INOVATÍVNY DIZAJN

Úplne nová Kia Optima píše ďalšiu kapitolu príbehu vizionárskeho dizajnu a perfektne nadväzuje na svojho oceneného predchodcu. Naši talentovaní európski dizajnéri našli tú správnu rovnováhu pravého štýlu, vizuálnej inovácie a funkčných vylepšení. Výsledok - sedan, s ktorým sa posuniete ďalej.

PREPRACOVANÝ INTERIÉR

Výnimočný dizajn siaha hlboko pod povrch. Takže nie je žiadnym prekvapením, že interiér nového modelu Kia Optima ohromí rovnako ako exteriér. Moderný, priestranný, kvalitný - toto je len zopár slov, ktoré vám napadnú, keď budete uháňať po meste.

ODVÁŽNY EXTERIÉR

Úplne nová Kia Optima má charizmatické a mohutné línie a priťahuje pohľady všade, kam príde. V pokojovom stave vystavuje na obdiv svoju nezameniteľnú mriežku chladiča v tvare ,,tigrieho nosa", ostré línie karosérie a predĺženú siluetu. Na ceste ožije jej vyzývavý vzhľad - a môžete vyraziť na ďalekú cestu.

PANORAMATICKÁ STRECHA

Úplne nová Kia Optima môže byť vybavená voliteľným panoramatickým strešným oknom  a umožní vám vychutnať si pocit z jazdy pod sviežim šírim nebom. Vlastne môžete dokonca zabudnúť, že je pracovný deň. Keď ste si už užili dostatok slnka, jednoduchým stlačením tlačidla zatvorte roletku.

MIMORIADNE KVALITNÉ MATERIÁLY

Vo vnútri priestrannej kabíny na vás čaká príťažlivý a luxusný priestor. Medzi mimoriadne materiály patrí aj najkvalitnejšia koža, ktorou sú čalúnené sedadlá. Pozornosť k detailom vidno všade - od starostlivo vybraných mäkkých materiálov až po paletu prírodných farieb a vkusné doplnky. Kvalitu môžete skutočne cítiť.

KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA

Celkové zahĺbenie: V ergonomickej kabíne môžete neustále sledovať dianie na ceste. Jedným rýchlym pohľadom na zdokonalenú palubnú dosku vrátane prispôsobiteľného prístrojového panela získate všetky potrebné informácie. Cestujete na dôležitý míting? Jednoducho zadajte cieľ a nechajte sa navádzať navigačným systémom. Je súčasťou štandardnej výbavy.

LUXUSNÉ PRVKY

Prepracované sedadlá sú zárukou maximálneho komfortu počas jazdy. K dispozícii sú sedadlá s nastaviteľnou úrovňou vyhrievania, v odvetrávaných predných sedadlách prúdi vzduch, aby ste sa cítili pohodlne. Prispôsobte si farby a materiály obloženia interiéru, aby ladili s vašimi preferenciami. A bude vo výbave vášho modelu Optima voliteľný systém Smart Trunk, batožinový priestor môžete dokonca otvárať bez použitia rúk.