Nová Kia Sorento

 NOVÁ KIA SORENTO TRETEJ GENERÁCIE
Nová Kia Sorento otvára novú, vzrušujúcu kapitolu v dejinách automobilov SUV. Či už si vyberiete štýlovú 5-miestnu, alebo mimoriadne priestrannú 7-miestnu verziu, odmení vás v každom ohľade. Je našou odpoveďou všetkým, ktorí nehľadajú iba bežný štandard, ale vždy očakávajú niečo navyše.

DOKONALOSŤ KVALITY V KAŽDOM DETAILE
Dôkladne sa pozrite na Novú Kia Sorento a objavíte, s akým dôrazom  sú spracované jednotlivé detaily. Kia Sorento je skrátka dokonalým stelesnením atraktívneho dizajnu a pokrokových technológií značky Kia.

LUXUSNÉ MATERIÁLY INTERIÉRU
Vyvážené línie exteriéru ide ruka v ruke s dokonale prepracovaným interiérom. Ergonómiu podčiarkujú kvalitné materiály s mäkčeným povrchom a výraznymi doplnkami z matného chrómu. To všetko vytvára intenzívny pocit prémiovosti a luxusu.

POHODLNÉ SEDADLÁ

Všetko začína ergonomicky tvarovanými, pohodlnými a všestranne nastaviteľnými sedadlami v 8 smeroch. Pretože je každý z nás individualita, pripravili sme elektricky ovládané sedadlo vodiča s bedrovou opierkou nastaviteľnou v 4 smeroch.

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO
Rozmerná dvojdielna presklená strecha naplní interiér svetlom a priestoru pre posádku dodá ešte viac vzdušnosti.

PÔSOBIVÝ INTERIÉR
Široké horizontálne usporiadanie interiéru upúta na prvý pohľad. V plynulých líniách, siahajúcich od prístrojového panelu k výduchom ventilácie a prepracovaným vyplniam dverí, je každý prvok navrhnutý tak, aby sa vodič cítil ako v bavlnke.

DENNÉ SVIETENIE S LED TECHNOLÓGIOU
Čelnému pohľadu dominuje charakteristická Kia maska chladiča s novým trojrozmerným diamantovým vzorom, rámovaná členitymi hlavnými svetlometmi, ktoré zdôrazňujú výrazné hmlové svetlá, pre lepšiu viditeľnosť na ceste počas jazdy. Zvyšuje vizuálnu príťažlivosť novej Kia Sorento.