Nová Kia Niro

DIZAJN
Crossover inšpirovaný prírodou.

Letmý pohľad na športový predný spojler pripomenie progresívny dizajn hybridného crossoveru. Nápadné vertikálne vzduchové clony vyzerajú športovo - a zdokonaľujú aerodynamické vlastnosti. Charakteristické strieborné ozdobné prvky ladia s atletickou siluetou vozidla. Strešné nosiče, vysoká bočná línia a 18" disky z ľahkých zliatin dopĺňajú zostavu. A bixenónové svetlomety osvetľujú cestu vo veľkom štýle.

Nechajte sa prekvapiť atraktívnou zadnou časťou nového modelu Kia Niro. Nájdete ultra moderné kombinované LED svetlá v tvare C, charakteristické strieborné ozdobné prvky a výrazné krivky. Aerodynamické rohové detaily zvýrazňujú obe strany okien. Riadenie prietoku vzduchu je hračkou vďaka zadnému difúzoru.

Nový model Kia Niro je múdro skonštruovaný a na hybrid aj nezvyčajne priestranný. Prináša dostatok priestoru, aby ste sa cítili ako doma. Komfortne a štýlovo. Od kožených sedadiel s integrovaným pamäťovým systémom až po vyhrievané predné a zadné sedadlá a vetrané predné sedadlá. Bez námahy si nastavte sedadlo vodiča do zdravej polohy pri jazde. Pri príjazde sa budete cítiť odpočinutý.

Z miesta vodiča máte všetko vo svojom zvornom poli - ovládacie prvky aj displeje. Nájdete tu všetky potrebné informácie o hybridnom systéme, navigácii  a informačno-zábavnom systéme. Žiadny neporiadok ani rozptyľovanie.

HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA

Dve srdcia pod kapotou.

Skvelá palivová účinnosť je len ďalší spôsob, akým tento crossover prekonáva hranice - bez ohľadu na dopravnú situáciu. Zistite, ako sa plynulo prispôsobuje trase. A ponúka výnimočné pohodlie pri jazde.

Nová Kia Niro prepína medzi pohonom na benzín a elektrickú energiu, prípadne používa kombináciu oboch. Rekuperačný brzdový systém premieňa kinetickú energiu na elektrickú a dobíja akumulátor. Môže sa pochváliť celkovým výkonom 141 koní - a čisto elektrický pohon umožňuje dosiahnuť rýchlosť 120 km/h.

Nový model Kia Niro je oveľa viac než len auto. Počnúc nízkymi emisiami a spotrebou paliva až po jednoduchú údržbu a 7 - ročnú záruku, aj na akumulátor. Univerzálny pre akékoľvek potreby, agilný pre zaručenú zábavu. Zistite, prečo je jednotkou.

PRIESTRANNOSŤ
Dostatok priestoru.

Situácia vo vnútri nového modelu Kia Niro má ďaleko od stiesnenosti. Vy a váš spolujazdec si môžete užívať najlepšie parametre priestoru pre nohy a hlavu v tejto triede. Po usadení za volant si ľahko si nastavíte elektricky ovládané sedadlo vodiča nastaviteľné v 8 smeroch do dokonalej polohy. Dokonca aj vaši najvyšší priatelia sa môžu usadiť dozadu a vďaka dostatku priestoru na zadných sedadlách sa budú cítiť ako doma.

Samy sa pozrite, aký je nový model Kia Niro priestranný a všestranný. Má poriadny batožinový priestor, ktorý ponúka flexibilné a všestranné možnosti využitia. A nezabudnite na priestranné zadné sedadlá. Vďaka množstvu priestoru je nastupovanie a vystupovanie naozaj jednoduché pre každého.

Ak je pre vás podstatný priestor, v novom modeli Kia Niro máte veľa možností. Akumulátor je elegantne uložený pod zadnými sedadlami, takže v batožinovom priestore je k dispozícii 427 l. Aby bolo možné využiť maximálny objem a flexibilitu batožinového priestoru, operadlá zadných sedadiel sa dajú sklápať v pomere 60 : 40, prípadne úplne sklopiť, čím vznikne batožinový priestor s objemom 1 425 l.

JAZDNÁ DYNAMIKA
Hospodárny výkon.

Nová úsporná a zároveň štýlová Kia Niro odštartuje novú éru dynamickej hybridnej jazdy. Objavte, ako tento pôsobivý systém zaisťuje najlepší výkon. Vždy, keď sa posadíte za volant.

Užite si rýchle a hladké radenie a nízku spotrebu paliva vďaka 6-stupňovej dvojspojkovej prevodovke (DCT) s veľmi rýchlou odozvou. Nepremárnite svoju šancu rozlúčiť sa nárazmi pri radení a privítajte to najlepšie zo sveta manuálnej a automatickej prevodovky.

Ak si chcete vychutnať športovejšiu jazdu v novom modeli Kia Niro, posuňte radiacu páku smerom k sebe a aktivujte športový režim. Dosiahnite ďalšiu úroveň pri jazde s manuálnym radením prostredníctvom 6-stupňovej dvojspojkovej prevodovky (DCT). Viac ako by ste očakávali od hybridného crossoveru!