Nová GLB

Priemyselná skrz-naskrz.
Nová GLB je tu. Najvšestrannejšie kompaktné SUV, aké sme doteraz skonštruovali.

Dizajn
Veľká koncepcia. Na veľké úlohy. Každá línia, každý detail je podriadený jedinému cieľu: poskytnúť vám čo naviac voľného priestoru.Ako prvá svojho druhu definuje nová GLB veľkorysý priestor nanovo a umožňuje vám robiť alebo aj nerobiť to, na čo máte práve chuť.Interiér novej GLB je navrhnutý prekvapivo veľkoryso a s nápadnou eleganciou. Pohľad sa pritom neupriamuje len na najzaujímavejšie prvky, ako je napríklad voľne stojaci širokouhlý kokpit a príjemné náladové osvetlenie, ale aj na výrazné dizajnové prvky SUV.

Komfort
V novej GLB si ľahko urobíte pohodlie. Zostaňte flexibilní a urobte si pohodlie. Na želanie druhý rad sedadiel posúvateľný v pozdĺžnom smere prináša takú ponuku priestoru, ktorá sa presne hodí k vášmu životu. S voliteľným tretím radom sedadiel (využiteľným pre osoby s telesnou výškou až do 1,68 metra) ponúka GLB miesto až pre sedem osôb. Vďaka klimatizácii sedadiel a mnohým ďalším komfortným prvkom budete vždy obklopení atmosférou pohodlia. Nový multimediálny systém MBUX vás informuje o všetkom. Popri absolútne jednoduchej obsluhe ponúka aj rozmanité možnosti prispôsobenia. Jednoducho nasledujte svoju intuíciu. Odpovedajte na prichádzajúce hovory, počúvajte obľúbené skladby a popritom bezdrôtovo nabíjajte svoj chytrý telefón so štandardom Qi. V novej GLB od značky Mercedes-Benz sú možnosti takmer neobmedzené. Najvyšší komfort a neuveriteľná flexibilita: nová GLB vytvára nezameniteľnú atmosféru – a dokáže sa úplne prispôsobiť vašim želaniam

Bezpečnosť
Predvídavá. Vo všetkých smeroch. Nová GLB vie, čo bude nasledovať. Bezpečnostná koncepcia novej GLB sa stará o to, aby ste sa sebavedomo pohybovali v každom teréne. Či už v čase dopravnej špičky, počas dlhých nočných jázd alebo na neznámych cestách – vaša GLB vás výrazne odbremení práve v stresujúcich situáciách. Skrýva sa za tým koncepcia, vďaka ktorej je každá jazda vo vozidle Mercedes-Benz bezpečnejšia a výnimočná: Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz. Pretože čas, ktorý strávite za volantom, je vaším časom. Časom na uvoľnenie. Časom na načerpanie energie. Aby ste do cieľa dorazili predovšetkým bezpečne a zároveň oddýchnutí. Robustná a suverénna: prostredníctvom svojich rozsiahlych balíkov bezpečnostnej výbavy robí GLB všetko pre to, aby vás bezpečne doviezla do cieľa.